MY TATTOOS ☆ Venetia Kamara



Σήμερα σας μιλάω για τα τατουάζ μου! Την σημασία τους, πού τα έχω κάνει, την εμπειρία μου και φυσικά απαντάω στις δικές σας ερωτήσεις! Ελπίζω να σας αρέσει!

Μην ξεχνάτε τον διαγωνισμό στο http://frulite.gr
Διάλεξε τη δική σου Frulite γεύση και την εμπειρία που θέλεις
να ζήσουμε παρέα! Θα διαλέξεις ψώνια, τατουάζ ή Parapente?

☆ Like & Subscribe for more videos

Η ολοκληρωμένη λίστα με τους tattoo arists που θαυμάζω θα είναι έτοιμη στο επόμενο μισάωρο!

★ SOCIAL MEDIA ★
♡ Instagram: @venetiakamara https://goo.gl/4wDhNC
♡ Facebook: Venetia Kamara https://goo.gl/umaAwZ
♡ PR enquiries: venetia_kamara@hotmail.gr

★ Artists που αναφέρω ★
Captain https://www.instagram.com/captain_darkside_tattoo/
Zaime https://www.instagram.com/zaime_404/
Panos Ntolas https://www.instagram.com/panosntolas/
Orge https://www.instagram.com/orge_saketattoocrew/

★ Artists που εκτιμώ φουλ ★
Ασπρόμαυρο Ρεαλιστικό
Nikolas Darkside | http://instagram.com/nikolas_darksidetattoo
Lazaros Brone Ritual | http://instagram.com/lazaros_brone
George Baker Sake | http://instagram.com/gbaker_stc
Raiden Division | http://instagram.com/raiden_division

Old School
Captain Darkside | http://instagram.com/captain_darkside_tattoo
Kim Sake | http://instagram.com/kim_stc
Panos Ntolas Walk the Line | http://instagram.com/panosntolas
Dane | http://instagram.com/danetattoo

Ρεαλιστικό με χρώμα
Panagiotis Darkside | http://instagram.com/panagiotis_darksidetattoo
Roza Sake | http://instagram.com/roza_stc
Kostas Katsiavos | http://instagram.com/kostaskatsiavos
Lena Diamanti | http://instagram.com/lena_diamanti

Dotwork
Antonis Megas | http://instagram.com/ilovemegas
Otheser Darkside | http://instagram.com/otheser_dsts
Orge Sake | http://instagram.com/orge_saketattoocrew
Ether | http://instagram.com/___ether___

And some more:
Mr. French Darkside | http://instagram.com/mrfrench_darkside_tattoo
Devo Ritual | http://instagram.com/devo_tattoos
CHVRIS Division | http://instagram.com/charis_tattoo
Stone Atsc | http://instagram.com/stone_atsc
Tzenio | http://instagram.com/tzeniodildostudio
(Σίγουρα θα πηγαινοέρχομαι να προσθέτω κι άλλους)

★ OUTFIT ★
http://instagram.com/hackney_clothing

★ EQUIPMENT ★
Edit | Premiere Pro CC 2014
Camera | Canon 700D

★ Το βίντεο είναι σε συνεργασία με το Frulite.

Είστε τριπλο-φανταστικοί!

xx,
Venetia

recipes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *